Про нас

ТАРАСОВ авторські меблі

Вже більше 20 років ми виготовляємо вироби із деревини, та елітні меблі на замовлення. Наша фірма бере початки із маленького підприємства, котре увесь цей час розвивалось і продовжує робити це сьогодні. Наша основна мета – зберегти бездоганну якість виконання, закладену із самого початку. Хороша якість наших виробів безперечно допомогла завоювати серця клієнтів, без яких ми б не стали тим, ким є зараз.

На нашому підприємстві працюють талановиті, висококваліфіковані працівники, які проектують і виготовляють ексклюзивні вироби – кухні, вітальні, спальні, двері, євро вікна, барні стійки, полиці для камінів, офісні меблі, столи та ін. Багаторічний досвід роботи вказує на те , що нас обирають тоді, коли люди шукають індивідуальні рішення для довершення своїх інтер’єрів.

Наше підприємство постійно розширює та вдосконалює свої послуги, активно бере участь в деревообробних виставках. Проте, ще важливішими є відгуки наших клієнтів, які охоче рекомендують нас своїм колегам та знайомим. Географія клієнтів виходить далеко за межі Закарпаття. Адже не дивно, що продукцію яку ми виготовляємо глибоко цінують по всій Україні. Також підприємство має досвід роботи з іноземцями, серед наших клієнтів були громадяни Чехії, Угорщини та Польщі. Сподіваємось, ви знайдете щось цікаве для себе, в іншому випадку ми готові обговорити і втілити ваші власні ідеї вже сьогодні!