Ванні кімнати

Ванні кімнати

Навіть маленька ванна кімната зможе стати комфортною, якщо грамотно підібрати для неї меблі. Вони дозволять не тільки раціонально розмістити побутові дрібниці і косметику, але і створити певний стиль в приміщенні. Роблячи ванні кімнати на замовлення, ми намагаємося задовольнити побажання кожного клієнта.
Як обрати меблі для ванної?

Продумуючи дизайн меблів для ванної кімнати, важливо врахувати наступні моменти:

  • Відповідність стилю інтер’єру. Меблі повинні підтримувати загальний напрямок, підходити за кольором і зовнішнім виглядом;
  • Вологостійкість. Від цього залежить тривалість терміну служби меблів і їх зовнішній вигляд;
  • Простота догляду. Якщо ви не готові регулярно підтримувати сяйво глянцю, можна вибрати матові фасади;
  • Функціональність. Варто продумати кількість і розмір шаф і тумбочок, їх наповнення, щоб згодом кожна річ у ванній змогла знайти своє місце;
  • Безпеку. Так як ванна — це місце з підвищеною вологістю і температурою, необхідно бути впевненими в якості матеріалів і покриттів.

Ви можете замовити у нас як невеликий окрему шафу, пенал або тумбу під умивальник, так і гармонійний комплект, який буде включати все необхідне для зберігання речей і аксесуарів.
У нашому арсеналі є величезний вибір відтінків і фактур матеріалів, а тому ви можете не обмежувати себе в фантазії: ми виконаємо будь-яке ваше побажання.
Телефонуйте, ваша нова ванна чекає вас!