Кухні

Кухні

Пропонуємо сучасні кухні, зроблені індивідуально для вашої оселі. Майстри TARASOV створюють 3D ескіз кухні на замовлення, виходячи з ваших смаків, побажань та фінансових можливостей.
В кухнях застосовується перевірена досвідом фурнітура виробників Blum (Австрія), Hafelle (Німеччина), Hettich (Німеччина).

Що ви отримуєте, купуючи кухні на замовлення?
Меблі для кухні мають розподілятись на функціональні зони. Майстри із задоволенням порадять, як найкраще зробити дизайн, виходячи із габаритів приміщення та як максимально корисно задіяти площу.
Ми використовуємо різноманітні матеріали, зокрема натуральне дерево (дуб, вільха, ясень, бук, сосна), фасад МДФ фарбований (глянець, металік, фотодрук), МДФ шпонований, МДФ рамковий, скляні фасади та комбіновані поєднання. Імпортні ексклюзивні матеріали, надійна меблева фурнітура та аксесуари дозволять отримати ексклюзивне рішення для вашої оселі. В роботі спеціалісти TARASOV використовують тільки перевірені досвідом комплектуючі:

  • шухляди з металевими боковинами Tandembox;
  • метабокси Linken System, GTV;
  • фурнітуру Blum, HÄFELE;
  • підйомні механізми Aventos;
  • завіси та направляючі з плавним дотягом.

Новітні технології та досвід наших майстрів дозволяють виготовити надійні кухні на замовлення Мукачево, використовуючи будь-який стиль: довершені класичні кухні, романтичний прованс, гарнітури в стилі модерн, затишний кантрі, винахідлива еклектика, функціональний хай-тек, стриманий мінімалізм, розкішний арт-деко.
Ми враховуємо всі побажання замовника і з натхненням створюємо проект.

Переваги кухонь від TARASOV
Індивідуальність. Ми створюємо кожен проект індивідуально, в найкращих кольорах, дизайні, що підходять виключно під інтер’єр Клієнта. Ви можете бути впевнені, що іншої такої кухні не існує
Функціональність. Кухонні меблі виготовляються з урахуванням площі приміщення, максимально продумуючи кожен сантиметр. Кухні на замовлення від ТАРАСОВ – це зручні шухлядки та шафки, які зроблять життя простішим та комфортнішим. Готувати в ергономічному просторі – саме задоволення і ми втілюємо його в реальність.

Інноваційне обладнання та аксесуари. Ми йдемо в ногу із часом і робимо кухні, які максимально спрощують життся господинь. Спеціалісти TARASOV використовують в оснащенні такі технологічні прилади, як рейлінги, висувні ящики, кутові полиці (каруселі), LED підствітка та ін.